Cedulky

Keramické cedulky lze použít jako jedinečné označení čísla popisného domu, jako varovnou cedulku před nebezpečným psem nebo jako ozdobu na zeď. Některé ukázky prací si můžete prohlédnout níže.

Výhodou keramické cedulky je, že dobře snáší rozmary počasí a zachovává si živost barev po řadu let. Instalace je také velice snadná pomoci úchytu, který připravím nebo montážních lepidel (tam hodně záleží na kvalitě lepidla a velikosti cedulky).

Obrázkové keramické cedulky na zeď

Na zakázku vám ráda vyrobím keramickou cedulku s libovolným obrázkem. Nejčastější jsou motivy zvířátek keramické žabičky, pejsci a různé pohádkové bytosti. Níže se můžete podívat na několik realizovaných cedulek.

Keramické jmenovky, cedulky se jménem, příjmením

Zajímavým způsobem, jak ozvláštnit vstup do vašeho domova nebo dát jmenovku nad zvonek, jsou keramické jmenovky. Stačí je pověsit nad poštovní schránku, ke zvonku nebo na zeď vašeho domu a všichni ví, kdo ve vašem baráčku bydlí.

Číslo popisné

Každý člověk je jedinečný a stejně tak každý domov je jiný, unikátní. A proto si myslím, že i cedulka číslo popisného by mohla být inovativní. Proto jsem se rozhodla vyrábět keramické cedulky čísla popisného. Zapomeňte na zastaralá železná čísla popisná a označte svůj domov něčím osobnějším.

 Cedulka pozor pes

Z keramiky vyrábím také cedulky pozor pes. Na zakázku připravím vtipné cedulky pozor pes přesně podle vašich představ. Není pro mě problém žádná rasa ani barva pejska.

 

Individuální poptávka na keramické cedulky

Neváhejte se na mě obrátit s libovolnou poptávkou na keramické cedulky. V keramice se fantazii meze nekladou.

Můžete mě kontaktovat buď pomocí následujícího formuláře, nebo na kontaktní údaji v sekci kontakt.

Kontaktní formulář